MEDICAL SILVER

6,800.00 ден

MEDICAL SILVER

6,800.00 ден

Сеопфатна, 100% медицинска влошка која ја претставува нашата најпопуларна форма што веднаш се вклопува кај огромен број на обувки. Површината која е направена од материјал кој личи на кожа и со својата суптилна боја, ја прави медицинската влошка најдобар избор за секојдневните и спортските обувки. Долготрајниот, анти-лизгачки слој кој дише, формира удобно и меко чувство под стапалата. Мedical Silver обезбедува цврста поддршка со умерена амортизација и исто така ја обезбедува патентираната динамично-балансирана подлога на Footbalance која ги поддржува стапалата на соодветно место во текот на денот при секојдневните обврски и учеството во спортови.

Карактеристики:

Број

34 - 52

Амортизирање

2

Поддршка

2

SKU: MEDICALSILVER Categories: , Tags: ,

Забелешка
Влошките FootBalance 100 % по мерка се изработуваат во Специјализираните продавници на FootBalance, според стапалата на поединецот на лице место за 10 минути.

Закажете термин преку порака или јавете се на телефон 078 43 83 83

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MEDICAL SILVER”

Your email address will not be published. Required fields are marked *