BALANCE

4,000.00 ден

BALANCE

4,000.00 ден

Одличен, комплетен модел кој е совршен за повеќе спортови и за секојдневна употреба. Обезбедува умерена поддршка и силна флексибилност, враќајќи ја енергијата во стапалото, особено кога трчате. Перничињата на петите и перничето за враќање овозможуваат апсорпција на шок, удобност и можат да ја намалат ротацијата на глуждот како и да помогнат во спречување на повреди.

  • Нашата најпродавана влошка

  • Број еден избор на тркачите

Карактеристики:

Број

36 - 48

Амортизирање

2

Поддршка

1

SKU: 100BALANCE Categories: , Tags: ,

Забелешка
Влошките FootBalance 100 % по мерка се изработуваат во Специјализираните продавници на FootBalance,  според стапалата на поединецот на лице место за 10 минути.

Закажете термин преку порака или јавете се на телефон 078 43 83 83

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BALANCE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *